۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

پکیج های پروازی سال به سال

در این نوع پکیج پروازی داوطلبان کنکور می توانند از آخرین متد آموزشی که توسط مشاورین مجرب و اساتید سرشناس کشور عزیزمان تهیه و تولید شده را در اختیار داشته باشند،هدف از تولید این پکیج برای داوطلبینی می باشند که برای کنکور منابعی کامل و قابل اطمینان ندارند لذا پرواز کنکوری ها با داشتن تجربه عالی در زمینه ی آموزش و مشاوره پکیج استثنایی و کامل خود را در رشته های مختلف به شما داوطلبان کنکور تقدیم می کند.

پکیج های پروازی درس به درس

پرواز کنکوری ها پس از ماه ها تحقیق و بررسی در زمینه های مختلف آموزشی کشور پکیج درس به درس خود را در اختیار داوطلبانی گذاشته است که در درس هایی به خصوص احساس ضعف و نا امیدی می کنند و همچنین با رفتن به کلاس های مختلف،در آزمون های آزمایشی ناکام می مانند و درصد خوبی را اخذ نمی کنند این دسته از داوطلبان می توانند با داشتن این پکیج در درس های مورد نظر،خود را تقویت کنند.

پکیج های پروازی امتحانات دی ماه

پرواز کنکوری ها با درخواست مکرر دانش آموزان و همچنین تلاش های شبانه روزی هم اکنون توانسته است پکیج هایی را برای دانش آموزان سوم و دوم دبیرستان آماده و تولید کند که بتوانند در امتحانات نوبت دی ماه با افتخار و سربلندی نمره ی خوبی را کسب کنند. در این پکیج ها مباحث با روش تشریحی آموزش داده شده است و این گونه برنامه ریزی شده اند که دانش آموز با مشاهده ی یک روزه آن درس و حل تمرین ها در امتحانات شرکت کند.

همچنین برای تهیه پکیج های شخصی سازی شده بر اساس وضعیت درسی شما می توانید با شماره ی زیر تماس بگیرید

 

 

۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰

  مشاورین پرواز همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب آماده پاسخگویی به شما داوطلبان هستند

 

معرفی مطالب
با جمع بندی های پرواز کنکور 98 را ببندید ....
مشاهده کلیه منابع جمع بندی
10% تخفیف
معرفی محصول
فیلم آموزشی همایش استثنایی جمع بندی ریاضیات کنکور آریان حیدری 324000 تومان
مشاهده اطلاعات محصول