فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

چرا پرواز؟

521چرا پرواز را انتخاب می‌کنیم؟

 

 

74

مشاوره حرفه‌ای روزانه و درس به درس

پس از در اختیار گرفتن محصولات پرواز، شما می‌توانید از راهنمایی مشاوران حرفه‌ای پرواز برای برنامه‌ریزی روزانه و درس به درس کمک بگیرید. حضور دائمی یک مشاور و پاسخگویی آنلاین به پرسش‌های شما از طریق همین سایت و همچنین شماره تلفن‌های مجموعه پرواز به شما کمک می‌کند تا با مدیریت زمان و منابع در دسترس، بهترین نتیجه برای کنکور را بدست آورید.

CoachIcon

بهره‌گیری از ناب‌ترین تکنیک‌های انحصاری استادان برتر ایران
مجموعه پرواز با بهره‌گیری از حضور برترین استادان ایران، به طور تخصصی، ناب‌ترین تکنیک‌های کنکور را به شما عرضه می‌کند. شما با کمک گرفتن از این تکنیک‌ها و راهنمایی استادان برتر در مجموعه پرواز می‌توانید علاوه بر آموختن کامل مباحث درس‌ها، اصول و شیوه‌های برتر تست‌زنی برای کنکور را بیاموزید.

 

65

پاسخگویی و رفع مشکل به صورت آنلاین توسط استادان
اگر در همین سایت به بخش معرفی استادان مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که به طور اختصاصی برای ارتباط با هریک از اساتید، رایانامه ویژه‌ای ارائه شده است. شما با استفاده از این نشانی می‌توانید به صورت مستقیم و آنلاین با استاد مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید و پاسخ پرسش‌های درسی‌تان را دریافت کنید.

 

65

استفاده از همایش‌ها و سمینارهای پرواز با تخفیف ویژه
مجموعه پرواز در برنامه‌های خود، همایش‌ها و سمینارهای ویژه‌ای را برای شما پیشبینی کرده است تا با حضور در این برنامه‌ها راه رسیدن به موفقیت و بهترین نتیجه کنکور را پیدا کنید. این برنامه‌ها شامل برنامه‌های مشاوره، برنامه‌های آمادگی کنکور و … است. در صورتیکه شما عضو خانواده پرواز باشید و از محصولات این مجموعه استفاده کرده باشید، برای حضور در این برنامه‌ها از تخفیف ویژه‌ای برخوردار خواهید شد.

 

64

اطلاع یافتن از آخرین تغییرات کنکور با راهنمایی تیم مشاوران
همانطور که می‌دانید علاوه بر تغییر در منابع کنکور، هر ساله شیوه طرح سوالات، انتخاب رشته و پذیرش دانشجویان در آزمون کنکور تغییر می‌کند. شما با اطلاع پیدا کردن از این تغییرات با راهنمایی تیم مشاوران پرواز، می‌توانید چند قدم جلوتر از رقیبان خود در کنکور حرکت کنید.

 

video

به روز ترین لوح‌های فشرده آموزشی با کیفیت تصویر full HD
تمامی محصولات آموزش تصویری پرواز، با کمک تیم‌های تخصصی فنی، ضبط و فیلمبرداری ارائه شده است. با در اختیار گرفتن این محصولات شما با قرارگرفتن در فضایی مشابه کلاس‌های نوین آموزشی بدون نگرانی از کیفیت تصاویر، اختلال در پخش صدا و تصویر و یا مشکلات پخش دی‌وی‎‌دی می‌توانید مباحث مورد نیازتان را بیاموزید.

 

234

امکان برقراری ارتباط مستقیم و مشاوره با رتبه‌های برتر کنکور در هر درس
مجموعه پرواز امکان ویژه‌ای برای شما داوطلبان کنکور در نظر گرفته است: شما می‌توانید به طور مستقیم با رتبه‌های برتر کنکور در رشته خودتان مشاوره داشته باشید. تا علاوه بر بهره‌گیری از تجربه کارآمد این رتبه‌های برتر، پرسش‌های خود را با آنان در میان بگذارید.

 

52132

استفاده از روش‌های آموزشی نوین برای یادگیری آسان‌تر
با مشاهده دی‌وی‌دی‌های آموزشی پرواز، متوجه یک تغییر اساسی با آموزش‌های تصویری دیگر خواهید شد. ما برای تفهیم بهتر دروس و به خاطرسپاری ماندگار آن‌ها، علاوه بر حضور استادان برتر با استفاده از اسلاید، تصویر، جدول و راه‌های میانبر دیگر مباحث درسی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.