فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
N

پرواز یا موسسات دیگر؟

در راس کار پرواز همیشه کیفیت مهم ترین نکته بوده،شما می توانید از طریق همین سایت تدریس ها را تماشا کنید و خودتان به این باور برسید

کیفیت فیلم ها چطوری است؟

پرواز با کمک تیم‌های تخصصی فنی، ضبط و فیلمبرداری ،تمام لوح ها را با کیفیت full HD ارائه می دهد به طوری که کلاس های درس برای شما شبیه سازی شده است

پرواز با چه کسانی کار می کند؟

برترین و مجرب ترین کادر اساتید کشور و مشاورهای خبره در زمینه ی برنامه ریزی تحصیلی

پرواز چه کار می کند؟

تولید کننده ی فیلم های آموزشی کنکور و دبیرستان برای کلیه رشته ها و مقاطع و ارائه خدمات مشاوره تحصیلی

دانلود کنید ، تماشا کنید ، تفاوت را احساس کنید

مسیرتان را در پشت سر گذاشتن کنکور و رسیدن به دانشگاه هدف خود، پیدا کنید

 

بررسی ، قضاوت و انتخاب بهترین حق شماست …

تابع/ ریاضی/ آریان حیدری

ریاضیات جامع(پایه و پیش ۱)

شیمی ۲ استاد صالحی راد

فیزیک پیش دانشگاهی۱ - دینامیک

مشتق۲/ تجربی/ آریان حیدری

نکته و تست زیست شناسی

زیست سوم استاد فراهانی

شیمی سال سوم دبیرستان

ریاضی عمومی انسانی سال سوم

آرایه های ادبی کنکور

فلسفه چهارم

عربی هورفر برای کنکور

برخی از منابع آموزش کنکوری پرواز :

اگر دنبال منابع خاصی میگردید از فیلتر زیر استفاده کنید …

[woof]

مثال های مختلف از مشاوره هایی که تاکنون توسط تیم گروه آموزشی پـرواز صورت گرفته است …

تکنیک‌های مطالعه صحیح

دانش‌آموز با فرض بر صحیح بودن روش مطالعه با تمام توان درس می‌خواند؛ اما در امتحانات نتیجه خوبی کسب نمی‌کند، تیم مشاوره پرواز راه و روش مطالعه و تست زنی صحیح را به شما خواهند آموخت.

انتخاب رشته کنکور

اگر شما هم می‌خواهید جز افرادی باشید که شغلتان مربوط به رشته تحصیلی‌تان باشد و به بهترین جایگاه با توجه به رتبه‌ کنکورتان برسید، با یک مشاوره صحیح، بدون خطا و با توجه به تمام جوانب همراه با پرواز انتخاب رشته نمایید.

تکنیک‌های کسب تمرکز

مهارت کسب تمرکز برای افراد مختلف بر اساس نوع و ریشه‌های حواس پرتی ایشان متفاوت است، برایتان راه‌های مختلفی داریم که بی‌شک می‌توانید به این مهارت برسید و تاثیر آن را در مطالعه و تحصیل خود ببینید.

مشاوره روابط بین فردی

بسیار می‌بینیم که روابط اجتماعی و دوستی تاثیر بسزایی در تحصیل دانش‌آموز دارد، با توجه به این مهم مشاوران پرواز شما را در جهت بهبود و مدیریت روابطتان به بهترین شکل راهنمایی می‌کنند.

ترک عادات نادرست

افزایش استفاده اعتیادگونه از ابزارهای مختلف ارتباطی و تفریحی نوین مانند موبایل و تاثیر مستقیم آن در روند تحصیل، بسیار خطرناک است که بهتر است با گرفتن جلسات مشاوره به همین منظور هرچه زودتر به زندگی سلامت بازگردیم.

ارتقا معدل

اگر معدل خوبی کسب نکرده اید، افت تحصیلی داشته‌اید و یا ترس از کم شدن نمرات در امتحانات نهایی دارید، نگران نباشید… با کمک تیم مشاوره گروه آموزشی پرواز به این نگرانی‌ها پایان دهید.

قبولی در رشته و دانشگاه

با مشاوره های راهبردی موفقیت تیم مشاوره پرواز در رشته و دانشگاه دلخواهتان تحصیل کنید، ما راه صحیح قبولی در دانشگاه های معتبر ایران را به شما نشان خواهیم داد.

مشاوره هدایت شغلی

با استانداردهای روانشناسی نوین، مبتنی بر تست‌های حرفه‌ای شخصیت و مصاحبه تخصصی بهترین راهنمایی برای انتخاب رشته تحصیلی و شغل آینده‌تان را انجام خواهیم داد.

مشاوره روانشناختی

اگر مسئله خاصی در زندگیتان هست که مانع پیشرفت در هر حوزه، بویژه فرآیند تحصیل شما هست و یا آن را کند کرده با مشاوره های روانشناختی پرواز مسیر خود را بیابید و بر مشکلاتتان غلبه کنید.

برنامه‌ریزی تحصیلی - کنکوری

تیم مشاوره پرواز با تمام شرایط ویژه حاکم بر تحصیل، زندگی و توان مطالعاتیتان برای شما با دقت برنامه‌ریزی می‌کنند و با گزارش‌گیری حرفه‌ای تا رسیدن به هدف شما را راهنمایی می‌کنند.

هدف پرواز چیست؟

همیشه آرزو داشتیم منابع آموزشی قوی و جامع به صورت مجازی،کم دردسر و راحت در دسترس برای کنکور وجود داشته باشد تا علاوه بر یادگیری سریع و آسان تر دروس کنکور ،موفقیت دانش آموز را نیز تضمین نماید،آن آرزو امروز به صورت پکیج های آموزشی جامع پرواز در دسترس شماست …

از خداوند متعال شاکریم که هر ساله دانش آموزان عزیز و داوطلبین کنکوری به نحو احسن مسیر کنکور خود را با پرواز طی می کنند و در رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه و هدف خود در حال حاضر به ادامه ی تحصیل مشغول هستند؛ این موضوع باعث امید و دلگرمی گروه آموزشی پرواز می شود تا با قدرت بیشتر  با به کارگیری تمام توان و انرژی خود، همچنان بهترین ها را برای هموطنان عزیزش امکان پذیر نماید.

اکنون ما پروازی ها با بیش از صد ها عنوان محصول آموزشی و خدمات لازم در مسیر تحصیل، تلاش در جهت تحول دنیای آموزش دبیرستان و کنکور  را داریم تا شیوه ی عالی آموزش صحیح و استاندارد برای همه به راحتی در دسترس باشد و با اطمبنان کامل از محصولات و خدمات خود، گوشه ایی از هر خدمت خود را به رایگان و برای قضاوت عمومی پیش روی شما گذاشته ایم…

امید است با استعانت از خداوند متعال و کمک اساتید گرانقدر که تمامی تجربیات سالیان تدریس خود که شامل تکنیک و روش های مختلف یادگیری و به خاطرسپاری مسائل و روش های نوین تست زنی و شیوه های حرفه ای پاسخ دهی به سوالات کنکور و امتحانات نهایی می باشد ، بتوانیم گامی در جهت رشد و تعالی و خدمت به  همراهان و هموطنانمان برداریم. در این مسیر نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما چراغ راهمان خواهد بود، ما با آغوش باز منتظر شما هستیم …