فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

افتخارات و اعتبارات گروه آموزشی پرواز

دفتر تکنولوژی و برنامه ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش

دفتر تکنولوژی و برنامه ریزی درسی وزارت آموزش و پرورش تنها نهاد تامین و نظارت بر محتوای علمی –آموزشی کتب و منابع آموزشی مدارس کشور است و در واقع بالاترین مرجع برای ارزش گذاری و تعیین کیفیت یک منبع آموزشی و کمک درسی از سطوح دبستان تا ورود به دانشگاه می باشد.

به حول و قوه‌ی الهی و با توجه با دارا بودن کیفیت محتوایی و تولیداتی لوح های فشرده ی آموزشی پرواز ، محصولات پرواز نیز تاییدات کامل این نهاد را در رزومه ی افتخارات خود دارد و به خود می‌بالد که توانسته محصولی در خور شان و منزلت دانش آموزان ایرانی تولید نماید تا با استفاده از این منابع، دانش آموزان تیزهوش ایرانی بتوانند هر چه قوی تر به علم اندوزی و کسب مدارج بالای علمی در سطح ایران و جهان بپردازند و به نوعی معنای واقعی عدالت آموزشی را با ارایه ی منابع با کیفیت و قیمت نازل برای همگان تحقق یابد.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

(سازمان سینمایی و سمعی و بصری )

سازمان سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران تنها مرکز تایید کلیه محصولات صوتی و تصویری در کشور می باشد که مجوز انتشار و توزیع را برای محصولات رسانه ایی صادر می نماید و داشتن پروانه نمایش وزارت ارشاد سلامت محصول را تایید نموده و مهر تاییدی بر فعالیت رسمی، قانونی و حرفه ای مجموعه ی تولید کننده ی آن محصول می باشد.

با استعانت پروردگار و بنا بر تولید محصولات بی عیب و نقص در هر حوزه‌ی قانونی و تبعیت از کلیه‌ی قوانین حاکم بر تولید محصولات چندرسانه ایی و حفظ بالاترین کیفیت لازم در این زمینه نیز محصولات پرواز دارای پروانه نمایش در حوزه ی رسانه های خانگی را دارا می باشند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

(دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی )

دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی حوزه ی نشر و ارایه مجوز چاپ کتب می باشدکه به حمدالله محتوی ارایه شده در جزوات و فیلم های پرواز به صورت کتاب مورد تایید این نهاد قانونی و رسمی کشور قرار گرفته است.

شایان ذکر است محصولات پرواز کلیه مجوزهای مربوطه را کسب نموده و ضمن ثبت در کتابخانه ی ملی ایران شماره فیپا و شابک اختصاصی اخذ نموده اند که این مهم نشانه ی اصالت محتوی و تایید آن توسط بالاترین مرجع قانونی این حوزه در کشور می‌باشد و خاطر خریداران و همراهان پرواز را دوچندان آسوده می نماید.

نماد  اعتماد الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید و دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشدو این به معنی نظارت فعال و وزارت صنعت و معدن و تجارت از طریق مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بر این مجموعه می باشد.

بنابراین شما می توانید با آرامش خیال خرید خود را از فروشگاه اینترنتی پرواز انجام دهید و از هر حیث از سلامت انجام مراحل خرید خود مطمئن باشید.

درگاه اینتـرنتی بانـک ملـــت

بانک ملت به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین بانک های خصوصی ایران متولی مطمئنی برای انتقال وجوه در فروشگاه های مجازی از طریق درگاه های اینترنتی انتقال وجه می باشد که گروه آموزشی پرواز نیز برای حصول اطمینان و امنیت کامل توسط مشتریان فروشگاه اینترنتی خود با اتصال به درگاه های بانک ملت زمینه پرداخت مطمئن و آسان را فراهم نموده است.

شرکت به پرداخت بانک ملت، زیرمجموعه بانک ملت را همگان می شناسند و با اندک تحقیقی می توانید از هر حیث با خیال راحت از پرواز و یا فروشگاه های متصل به این درگاه پرداخت، خریدتان را انجام دهید و فعالیت فروشگاه های مرتبط را کاملا رسمی و قانونی و تحت نظارت مراجع ذیصلاح بدانید.

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران

ارسال سالم و مطمئن هر بسته‌ی ارزشمندی در ایران فقط از یک طریق می تواند خیال هر شهروندی را راحت نماید و مطمئن‌ترین راه برای این مهم، راهی به غیر از پست نخواهد بود!

دسترسی به تمام نقاط کشور در کمترین زمان ممکن و با آسودگی خیال از سالم رسیدن بسته پستی معیار مهمی است که پرواز را بر آن داشته بر خلاف بسیاری از موسسات دیگر فقط این روش را برای رساندن بسته های خود به متقاضیانش انتخاب نماید، چرا که پرواز ایمان دارد محصولاتش ارزشمند بوده و مشتریانش بسیار ارزشمندتر …. پس هر نوع نگرشی به منفعت های مالی را کنار گذاشته و بهترین روش موجود را برای بهترین ها انتخاب و استفاده می نماید.

شبکه یک سیما / شبکه هر ایرانی

اولین و معتبرترین شبکه ی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، شبکه ی ۱ می باشد که پرواز در اولین حضور خود در حوزه ی محصولات آموزشی کنکوری، همکاری نزدیک و دوسویه ای را با این شبکه آغاز نموده و سری برنامه های مشارکتی ای را با عنوان “پرواز کنکوری ها” در این شبکه تولید و پخش نموده است.

پرواز کنکوری ها برنامه ی سی دقیقه ای بوده که به بررسی مشکلات دانش آموزان و ارایه راهکارهایی برای آنان در حوزه های مختلف تحصیلی داشته است که معمولا در هر برنامه با دعوت از دو استاد برجسته و یک مشاور حرفه ای به ارایه راهکار، تکنیک و نکات ارزنده برای دانش آموزان پرداخته است.

پرواز کنکوری ها از اواخر تابستان تا پائیز ۹۳ عصر ها بر روی آنتن شبکه ی یک سیما بوده است که آرشیو کامل این برنامه ها در همین پایگاه اینترنتی در دسترس شما می باشد.

شبکه دو شبکه خانواده

 

شبکه ی دو صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، شبکه خانواده هاست و معمولا خانواده های اصیل ایرانی برنامه های این شبکه را از دست نمی دهند، گروه آموزشی پرواز نیز که در زمینه‌ی آموزش در کنار خانواده ها بوده است و می کوشد با ارایه آموزش هایی با کیفیت بالا، دسترسی سریع و قیمت مناسب باری از دوش ایشان بردارد با حضور مجدد خود در این شبکه و همکاری نزدیک و دوسویه مجموعه برنامه های مشارکتی ای را با عنوان “پرواز کنکوری ها” و اجرای مجری توانمند کشورمان “محمودرضا قدیریان” در این شبکه اجرا نمود که مورد استقبال شدید همراهان خویش و مشتاقان علم اندوزی قرار گرفت.

پرواز کنکوری ها برنامه ی سی دقیقه ای بوده که به بررسی مشکلات دانش آموزان و ارایه راهکارهایی برای آنان در حوزه های مختلف تحصیلی داشته است که معمولا در هر برنامه با دعوت از دو استاد برجسته و یک مشاور حرفه ای به ارایه راهکار، تکنیک و نکات ارزنده برای دانش آموزان پرداخته است و همچنین با دعوت از رتبه های برتر کنکوری و ارایه تجربه های ایشان از زبان خودشان سعی در راهنمایی هر چه بهتر و مستقیم تر دانش آموزان داشته است.

پرواز کنکوری های شبکه ی دو در پائیز ۹۳ عصر ها با آنتن این شبکه مهمان خانواده های ایرانی بوده است که آرشیو کامل این برنامه ها در همین پایگاه اینترنتی در دسترس شما می باشد.

شبکه سه / شبکه جوان

مخاطبین اصلی و استفاده کنندگان محرز مجموعه های آموزشی گروه اموزشی پرواز بدون شک جوانان و نوجوانان عزیز ایرانی می باشند که با برنامه ریزی و هدف گذاری در تحصیل، آینده ی درخشانی را برای خود ترسیم می نمایند و مسلما مخاطب شبکه سه که شبکه ای جوان و پرنشاط و مهیج است می باشند که به واسطه ی این مهم، گروه آموزشی پرواز در این شبکه نیز برنامه‌های مشارکتی ای را با نام آشنای “پرواز کنکوری ها”  طراحی و اجرا نمود که به واسطه ی این برنامه و دیگر برنامه‌های تلویزیونی بسیاری از همراهان پرواز ، این گروه آموزشی را به عنوان “پرواز کنکوری ها” شناخته اند تا آن حد که متولیان و تیم گرداننده ی سایت رسمی گروه آموزشی پرواز که هم اکنون در آن حضور دارید، ترجیح داده است که این نام را به عنوان لوگوی اصلی سایت قرار دهد.

خشنودی ما از آوازه‌ی خوب و نظرات مثبت بینندگان عزیز برنامه های تلویزیونی پرواز می باشد و مسلما وظیفه ی ما را هر روز سنگین تر می نماید تا محصولاتمان را هر روز بهتر از دیروز و منطبق بر آخرین تغییرات نگاه داشته و خدمات مناسب و در خوری را به همراهان خویش ارایه نماییم.

پرواز کنکوری های شبکه ی سه در پائیز ۹۳ عصر ها در ساعات مختلفی بر روی آنتن شبکه ی سه سیما حضور داشته که آرشیو این برنامه ها در همین پایگاه اینترنتی در اختیار شما می باشد.

شبکه هفت / شبکه آموزش

شبکه آموزش همانطور که از اسم آن پیداست رسالتش آموزش می باشد… آموزش در همه ی زمینه‌های مختلف و مسلما آموزش‌های کنکوری نیز همواره جزو برنامه های این شبکه بوده است که این بار گروه آموزشی پرواز با برنامه‌ریزی‌های فراوان و تلاش‌های شبانه روزی و همه جانبه برنامه‌ی آموزشی حرفه‌ای متفاوتی را در غالب مسابقه برای بچه‌های کنکوری طراحی و اجرا نمود، که از زمستان ۹۴ تا بهار ۹۵ با نام وزین “مسیر پرواز” همراه کنکوری های عزیز بوده است.

هیجان، استرس، سوالات کنکوری، سوالات هوش، اساتید و کارشناسان خبره، مجری توانمند و خوش چهره‌ی کشور جواد مولانیا، دانش آموزان رشته های مختلف تحصیلی و … همه و همه در مسابقه ای منسجم حدود یک ساعت ، دقایق زیبایی را برای کنکوری های خوب رقم زدند.

آرشیو مسابقه‌ی مسیر پرواز در همین پایگاه اینترنتی در دسترس شماست که مسلما دیدن آن خالی از لطف نیست و این اطمینان را حاصل می‌نماید که کلیه ی تکنیک‌های پروازی موجود در مجموعه لوح های فشرده‌ی آموزشی پرواز کارایی و استفاده‌ی لازم را همیشه داشته و دارند و اساتید پرواز تمام تلاش خود را نموده اند تا با ارایه کلیه‌ی مطالب، مفاهیم و تکنیک‌های برتر کنکوری تمام نیازهای داوطلبان کنکور را برطرف نمایند.