فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]

خدمات مشاوره کنکور گروه آموزشی پرواز

 

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی

هزینه جلسه به صورت حضوری : ۸۰/۰۰۰ تومان

هزینه جلسه به صورت تلفنی : ۵۰/۰۰۰ تومان

شاید با کلیات این حوزه آشنایی داشته باشید! برنامه‌ریزی حرفه‌ای و دقیق هفتگی همراه با بررسی گزارش کار بر مبنای توانایی فردی، ظرفیت‌ها و محدودیت‌های داوطلب و ارایه برنامه‌ریزی درسی حجمی -زمانی بر اساس الویت‌های مورد نیاز با توجه به منابع، زمان، توان مطالعاتی، پیشینه ی تحصیلی کنکوری و هدف داوطلب از جمله ویژگی های این مشاوره‌ است .

در هر جلسه، راهبردهای مطالعاتی و بحث های انگیزشی نیز به داوطلبین ارایه می‌شود و شما می توانید فقط با چند هفته استفاده از این برنامه ریزی تحول را در مطالعه خود به وضوح ببینید…

یادمان باشد گاهی ضربه‌ی اصلی را از سهل انگاری در مسائل اصلی می‌خوریم؛ برنامه‌ریزی به پنداره‌ ی اشتباه برخی افراد کاری ساده بوده و نیازی به راهنما ندارد!

مشاوره کنکوری و راهبردی

هزینه جلسه به صورت حضوری : ۸۰/۰۰۰ تومان

هزینه جلسه به صورت تلفنی : ۸۰/۰۰۰ تومان

اصول کلی مطالعه، نحوه‌ی مطالعه هر درس، اصول برنامه‌ریزی شخصی، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد تا بتواند با دغدغه کمتر و خیال آسوده‌تری مسیر کنکور را آسان طی نماید، در این پکیج به شما ارایه می‌گردد.

با گذراندن این دوره شما قادرخواهید بود به نحو بهتری برای خود برنامه‌ریزی نمایید و با اندک هزینه‌ای از زمان‌های مطالعاتی خود، بهره‌وری چند برابر داشته باشید، به همین سبب این پکیج به هر داوطلب کنکوری پیشنهاد می‌گردد.

برای درخواست این پکیج می‌توانید با انتخاب حالت تلفنی و حضوری در قالب بسته‌های ۳، ۵ و۷ جلسه‌ای از این خدمات ارزنده بهره‌ی لازم را ببرید.

مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

هزینه جلسه به صورت حضوری : ۱۰۰/۰۰۰ تومان

هزینه جلسه به صورت تلفنی : ۱۰۰/۰۰۰ تومان

هدف ما از درس خواندن چیست؟ برای ادامه‌ی تحصیل چه برنامه‌ای داریم؟ بهتر است چه رشته‌ای را در دانشگاه ادامه دهیم؟چرا همه درس می‌خوانند و آیا من به ادامه‌ی تحصیل نیاز دارم یا خیر؟ و …

به آسانی می توانید در یک جلسه ی حرفه ای به پاسخ سوالاتی از این دست که بسیاری مواقع در ذهنتان خطور می‌نمایند دست یابید و مسیر تحصیل و آینده خود را به وضوح روشن و شفاف نمایید و از درس خواندن یا نخواندنتان! لذت ببرید و دچار استرس‌های بی‌پایه و افکار بیهوده نشوید.

استفاده از این جلسات به تشخیص کارشناس مشاور و یا خواست داوطلب در دو حالت بسته و باز در هر زمان می تواند انجام پذیرد.

مطمئنا بعد از این جلسات با تفکری آرام، بدون استرس، با برنامه و هدف به دنبال خواسته هایمان خواهیم رفت…

مشاوره روانشناختی و اصول مطالعه

هزینه جلسه به صورت حضوری : ۱۰۰/۰۰۰ تومان

هزینه جلسه به صورت تلفنی : ۱۰۰/۰۰۰ تومان

بسیاری اوقات مسائل ریز روحی، خاطرات کم اهمیت، پیش‌آمد‌های قابل گذشت، برداشت‌های غلط از یک اتفاق، باورهای اشتباه، نگاه‌های نابه جا نسبت به حوادث پیرامون و بسیاری موارد از این دست در زندگی ما پیش می‌آید که اختلال‌های شدید در مطالعه و مسیر تحصیل، تمرکز و توجه‌مان ایجاد می‌نماید، پرواز با در اختیار داشتن مشاورین حرفه‌ای روانشناس به سادگی و در کمترین زمان ممکن به ما کمک می‌کند از شر تمامی این مسائل رهایی یابیم و به سادگی و با کیفیت و آرامش بیشتر به طی نمودن مسیر تحصیل و زندگیمان بپردازیم، مسلما لازمه‌ی تعیین زمان و انتخاب روش استفاده از این خدمات داشتن صحبت اولیه با همکاران ما می‌باشد و پس از آن میزان نیاز به استفاده از خدمات، زمان، رقم و… مشخص می‌گردد.

پکیج های مشاوره طلایی و نقره ای یکساله

پکیج نقره ای یک ساله مشاوره و برنامه ریزی

۵۵ جلسه برنامه ریزی هفتگی

۵ جلسه مشاوره راهبردی انگیزشی

جمع کل هزینه مشاوره: ۳/۱۵۰/۰۰۰ تومان

جمع کل هزینه مشاوره با تخفیف: ۲/۸۲۵/۰۰۰ تومان

پکیج طلایی یک ساله مشاوره و برنامه ریزی

۵۵ جلسه برنامه ریزی هفتگی

۱۱ جلسه مشاوره راهبردی انگیزشی

۱۲ جلسه تحلیل آزمون ماهیانه

۱۱۰ جلسه پیگیری ۳ شب در میان در طول سال

 

جمع کل هزینه مشاوره: ۶/۱۹۰/۰۰۰ تومان

جمع کل هزینه مشاوره با تخفیف: ۵/۳۹۰/۰۰۰ تومان

آیا میخواهید الآن وقت مشاوره بگیرید؟

همین الآن با شماره ۲۲۶۹۱۰۱۰-۰۲۱ تماس بگیرید

 

۹صبح تا ۹ شب آماده پاسخ گویی به شما داوطلبان هستیم