فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از عدم محاسبه نمره منفی برای پاسخ های غلط در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت: کارت شرکت در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از اول اردیبهشت‌ماه بر روی سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است و کلیه ثبت نام کنندگان تا روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه می‌توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

وی درمورد آمار افرادی که نسبت به دریافت پرینت کارت خود اقدام کرده‌اند،اظهار کرد: تا ساعت 8 صبح امروز دوم اردیبهشت ماه از تعداد 80 هزار و 509 داوطلب که در این آزمون ثبت نام کرده اند، تعداد 28 هزار داوطلب نسبت به دریافت کارت خود اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صبح روز جمعه چهارم اردیبهشت ماه در 101 شهرستان برگزار می شود. ظرفیت پذیرش در این دوره حدود 16 هزار و 780 نفر است.

توکلی در پایان تاکید کرد: سئوالات دروس امتحانی هر یک از رشته های امتحانی به صورت تستی چهارگزینه ای است و نمره منفی برای پاسخ های غلط منظور نمی شود و اگر بیش از یک پاسخ به یک سئوال داده شود نمره ای به آن سئوال تعلق نمی گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا