فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

زنجان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برلزوم تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه تاکید کرد و گفت: تقویت این دو بخش باعث توسعه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی خاتمی شامگاه سه شنبه در مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی، بر ضرورت تصمیم سازی درست در دانشگاهها تاکید کرد و افزود: توجه به این مهم باعث خروجی مطلوب می شود.

وی با بیان اینکه تمدن ایران گواه این است که علم ریشه در فرهنگ و مرز و بوم کشورمان دارد اظهار داشت: در این راستا لازم است که برای توسعه کشور در همه حوزه ها برنامه ریزی درست در دستور کار قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: ما نگذاریم از بالا برایمان تصمیم بگیریند و برای توسعه برنامه و ایده ارائه بدهیم.

حجت الاسلام خاتمی تاکید کرد: تقویت بین دانشگاه و صنعت باید مورد توجه قرار گیرد چرا که توجه به این مهم باعث می شود دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شوند و با مهارت خود در جامعه موثر واقع شوند.

وی افزود: اساتید و دانشگاهیان باید به صورت علمی و دقیق تصمیم سازی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان یادآور شد: دانشجویان امروز سکان فردای کشور را در دست خواهند گرفت بنابراین باید امروز خروجی دانشگاهها افرادی باسواد و تحصیلکرده و کاری باشد.

منبع:خبرگزاری مهر