فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94 ساعت 24 امشب (چهارشنبه 21 مردادماه) پایان می پذیرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال 94 از پنج شنبه 15 مردادماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده و در ساعت 24 امشب چهارشنبه 21 مردادماه پایان می‌پذیرد.

وی در مورد آمار ثبت نام کنندگان گفت: تا ساعت هشت امروز 114 هزار و 200 داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند. به کلیه داوطلبانی که تا کنون برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت نام، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد تاریخ توزیع کارت و برگزاری آزمون نیز توضیح داد: این آزمون در روز جمعه 27 شهریور ماه در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود و کارت شرکت در آن از روز سه شنبه 24 شهریورماه به‌روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

منبع:خبرگزاری ایسنا