فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تفویض اختیار سه امر برنامه‌ریزی درسی، پذیرش دانشجوی دکترا و ترم‌بندی به دانشگاه‌ها از ایجاد دو مدیریت جدید در معاونت آموزشی این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمدمهدی طهرانچی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت:در راستای تفویض برخی اختیارات به دانشگاه ها در ساختار دانشگاه شهید بهشتی بازبینی صورت گرفته که نتیجه آن تشکیل دو مدیریت جدید به نام های مدیریت گسترش و برنامه ریزی دانشگاه و مدیریت مرکز تعالی آموزشی بوده است.

وی ادامه داد: این مدیریت ها که به تازگی ابلاغ شده اند در حال تشکیل کمیته ها در حوزه های مختلف هستند.البته فعالیت این مدیریت ها و کمیته ها در حوزه علوم انسانی کم تر است زیرا مسائل رشته های علوم انسانی توسط شورای تحول علوم انسانی پیگیری می شود و خارج از اختیارات دانشگاه ها است اما آن بخشی که به اختیارات دانشگاه ها مربوط می شود را به جد پیگیری می کنیم و در پایان امسال خروجی خوبی خواهد داشت.

رییس دانشگاه شهید بهشتی در پایان درمورد شروع فعالیت مدیریت‌های جدید اظهار کرد: فعالیت جدی مدیریت ها و کمیته ها از مهرماه جاری شروع شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا