فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
کرمانشاه- معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه از ایجاد ۱۰ گرایش تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجویان در گرایش های جدید مقطع کارشناسی ارشد مهر ماه امسال آغاز خواهد شد.

علی سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر،اظهار داشت: با توجه ظرفیت پذیرش دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه رازی پیش بینی می‌شود برای سال تحصیلی جدید  تعداد ۱۱۴۰ دانشجو در مقطع ارشد پذیرش شوند که از این تعداد ۸۲۳ دانشجو در مقطع روزانه، ۱۹۷ نفر مقطع شبانه و ۱۲۰ دانشجوی پردیس در نظر گرفته شده است.

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه میزان ظرفیت پذیرش دانشجویان مقطع دکتری برای سال تحصیلی جدید را ۱۱۶ نفر عنوان کرد و افزود: امسال پردیس دانشگاهاه رازی در مقطع دکتری ۱۸ دانشجو پذیرش خواهد کرد.

سلیمی در ادامه بیان کرد: هم  اکنون مجوز پذیرش دانشجو در رشته مترجمی زبان عربی در مقاطع کارشناسی و کاشناسی ارشد در دست اقدام است و تعداد رشته‌های موجود مقطع دکتری در این دانشگاه نیز ۱۶۲ رشته است.

وی از امکان پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه رازی کرمانشاه در ۱۰ گرایش جدید خبر داد و گفت: مهر ماه امسال گرایش‌های پرورش و مدیریت تولید طیور، تغذیه طیور، تغذیه نشخوارکنندگان در رشته مهندسی کشاورزی و علوم دامی دانشجو پذیرش خواهد کرد.

سلیمی افزود: در رشته مهندسی مکانیک بیوسیستم گرایش طراحی و ساخت، فناوری پس از برداشت نیز در مقطع ارشد پذیرش دانشجو داریم و در رشته مهندسی برق گرایش مدارهای مجتمع الکترونیک، میکرونانوالکترونیک و الکترونیک قدرت، مخابرات میدان و موج، و مخابرات سیستم دانشجوی ارشد پذیرش می‌شود.

وی در پایان افزود: ظرفیت پذیرش دانشجویان خارجی در دانشگاه رازی کرمانشاه افزایش یافته و امسال نیز امکان تحصیل دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه در دانشگاه‌های عراق فراهم می‌شود.

منبع:خبرگزاری مهر