فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

هشتمین همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی، مهندسی و علوم پایه، همزمان با آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری طی چهار روز و از تاریخ پنجم تا هشتم مرداد ماه در دانشگاه شریف برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این همایش امسال نیز همچون سال‌های قبل، برای آشنایی بیشتر داوطلبان کنکور سراسری با رشته‌های دانشگاهی برگزار خواهد شد و در هر روز برگزاری همایش، معرفی کلیه رشته‌ها توسط اساتید همان رشته انجام می‌شود.

مدیر پایگاه ارتباط با دانش آموزان دانشگاه شریف، آشنایی داوطلبان ممتاز و رتبه‌های زیر 5000 کشوری آزمون سراسری با رشته‌ها و کمک به آنان برای انتخاب رشته هرچه بهتر،‌ ارتقای سطح علمی ورودی‌های جدید از طریق ایجاد علاقه‌مندی در رشته‌های کمتر شناخته‌شده، آشنایی با فضای رقابتی و علمی دانشگاه صنعتی شریف و همچنین آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه صنعتی شریف برای دانشجویان ورودی جدید از جمله اهداف برگزاری این همایش دانست.

مهندس سینا جعفرزاده، خاطرنشان کرد: اطلاعات کامل در مورد همایش تخصصی معرفی رشته‌ها، در پایگاه ارتباط با دانش‌آموزان موجود است و کسانی که تمایل به شرکت در این برنامه را دارند می‌توانند تا آخر وقت امروز شنبه سوم مرداد با مراجعه به این پایگاه به آدرس student.sharif.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

همچنین بسته مشاوره تخصصی همچون سال‌های گذشته از سوی پایگاه ارتباط با دانش‌آموزان ارائه شده که شامل مشاوره انتخاب رشته با مشاورین مجرب پایگاه در قالب فارغ‌التحصیلان تحصیلات تکمیلی و انتخاب رشته رایانه‌ای است و علاقه‌مندان می‌توانند در زمان ثبت‌نام در همایش، بسته مشاوره تخصصی را نیز انتخاب نمایند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، امسال علاوه بر ظرفیت در نظر گرفته شده جهت ثبت‌نام رتبه های زیر 5000 کشوری در همایش، ظرفیت محدودی نیز برای علاقه‌مندان با رتبه کشوری بالای 5000 در نظر گرفته شده است.

منبع:خبرگزاری ایسنا