فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

اردبیل – رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت:بر اساس اعلام بانک اطلاعاتی scopus دانشگاه علوم پزشکی اردبیل چهارمین دانشگاه تولید کننده مقالات علمی پژوهشی انتخاب شده است.

فرهاد پورفرضی در گفتگو با خبرنگار مهر این موفقیت را مرهون توسعه بخش پژوهشی این دانشگاه دانست و افزود: راه اندازی معاونت پژوهشی از سال گذشته تاثیر مطلوب در روند تولیدات علمی داشته است.

وی با تاکید بر ارتقا کیفی مقالات تولید شده در این دانشگاه تصریح کرد: بررسی ها نشان می دهد مقالات این دانشگاه به دلیل کیفیت بالا به طور میانگین ۳.۵ بار مطالعه می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با تاکید به توسعه مجلات علمی پژوهشی از ارتقا درجه مجلسه سلامت و بهداشت به درجه دو خبر داد و متذکر شد: در آینده نزدیک درجه این مجله به یک ارتقا خواهد یافت.

وی با اشاره به فعالیت ۱۷۶ نفر به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه، اضافه کرد: ۱۱ دانشکده وابسته به این دانشگاه فعال اند و ۴۱ رشته تحصیلی در این دانشکده ها ارائه می شود.

پورفرضی با تاکید به توسعه فعالیت های پژوهشی دانشگاه اضافه کرد: تلاش بر این است از طرح های جدید پژوهشی و تولیدات علمی تا حد توان حمایت شود.

منبع: خبرگزاری مهر