فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران گفت: سه شنبه دانشجویان مقابل وزارتخانه امورخارجه بدلیل عدم انتشار فکت شیت ایرانی تجمع می‌کنند

سیدمحسن میرحاجی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، از برگزاری  تجمع دانشجویان مقابل وزارتخانه امورخارجه بدلیل عدم انتشار فکت شیت ایرانی خبر داد.

وی تصریح کرد: دانشجویان بارها از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان برای حضور در دانشگاه‌ها و پاسخ به ابهامات بیانیه لوزان درخواست کردند اما متاسفانه هرگز با پاسخ مثبت مسئولین مواجه نشدند.

مسئول بسیج دانشگاه تهران بابیان اینکه علاوه بر این ما درخواست انتشار فکت شیت ایرانی را نیز داشتیم،اظهار داشت: چراکه به اذعان مسئولین ما فکت شیت منتشر شده توسط طرف آمریکایی دارای ادعاهای کذب زیادی است اما متاسفانه فکت شیت ایرانی هم منتشر نشد.

وی افزود: به همین دلیل دانشجویان قصد دارند این بار خود نزد مسئولین رفته و با برگزاری تجمعی در مقابل وزارت امور خارجه انتشار جزئیات مذاکرات و فکت شیت ایرانی را مطالبه کند.

میرحاجی در پایان خاطرنشان کرد: لذا درخواست صدور مجوزی برای برگزاری این تجمع در برابر وزارت امور خارجه ارسال شده است که در صورت موافقت مسئولین این تجمع سه شنبه بعدازظهر از ساعت ۱۶ برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو