فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
همایش مهندسی صنایع با هدف تشریح آینده شغلی این رشته در دانشگاه امیرکبیر آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن دانایی – دبیر انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع گفت: همایش بزرگ مهندسی صنایع به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع برگزار می شود که در این همایش روند تحصیل در رشته مهندسی صنایع و آینده شغلی در این رشته برای دانشجویان تشریح می شود.

وی بیان کرد: در این همایش ۷ استاد برجسته حضور دارند که گرایش های رشته مهندسی صنایع را برای دانشجویان تشریح می کنند تا دانشجویان برای ادامه تحصیل از تمامی جزئیات این رشته مطلع باشند.

دبیر انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع خاطرنشان کرد: در این همایش ۷ رتبه تک رقمی کنکور و ۳ مشاور تخصصی تحصیلی نیز حضور دارند.

دانایی هدف از برگزاری همایش بزرگ مهندسی صنایع را انتخاب رشته هدفمند دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد عنوان کرد و گفت: معرفی رشته های کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع، آینده شغلی کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع و راه کارهای موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دیگر اهداف این همایش است.

به گزارش مهر، همایش  مهندسی صنایع از صبح امروز با حضور ۷ استاد برجسته، ۷ رتبه تک رقمی کنکور ارشد و ۳ مشاور تخصصی کنکور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز به کار کرد و تا عصر ادامه دارد.

منبع:خبرگزاری مهر