فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

به گزارش گروه دانشگاه”خبرگزاری دانشجو”،دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به درخواست تعداد کثیری از داوطلبین برای استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری سال ۹۴، مدت ثبت نام و ارسال مدارک متقاضیان تا تاریخ ۶خرداد ۹۴ تمدید شد.

بر اساس اعلام این دانشگاه، در اجرای سیاستهای هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و ارائه تسهیلات به آنان برای ورود به دوره دکتری، در سال تحصیلی  ۹٥-۹٤ در رشته هایی که از طریق آزمون سراسری پذیرش دانشجو دارند، به صورت مازاد برظرفیت آزمون دوره روزانه و با رعایت کامل شرایط مندرج درآیین نامه دانشجو می‌پذیرد.

 

متقاضیان ادامه تحصیل از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در مقطع دکتری(Ph.D) ، چنانچه شرایط لازم طبق آیین نامه مذکور را دارا باشند، می‌توانند با مراجعه به سایت srm.ut.ac.ir (سامانه درخواست دانشجو- مداد ) فرم تقاضا را به همراه مدارک خواسته شده در همان سامانه بارگذاری کنند.

 

داوطلب پس از ثبت درخواست و تایید شرایط اولیه توسط ستاد، ضروری است جهت کسب اطلاعات دقیق و جامع تر به سایت پردیس/ دانشکده مربوطه مراجعه و با در دست داشتن پرینت تایپ و امضا شده فرم تقاضانامه، کلیه مدارک و سوابق علمی پژوهشی خود را جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه (در روزهای تعیین شده توسط پردیس/ دانشکده)  به مسوول ذیربط ارائه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو