فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری ویژه داوطلبان دانشگاه آزاداسلامی تا تاریخ 25 مرداد 94 خبرداد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،دکتر علوی فاضل با اعلام این مطلب گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : داوطلبان در نظر داشته باشند که فقط در گروه آزمایشی که در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده اند، امکان انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی را دارند و چنانچه در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به گروه هنر و زبان های خارجه را انتخاب کرده اند و در آزمون آن نیز شرکت کرده اند، می توانند در این دو گروه نیز انتخاب رشته داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، علوی فاضل افزود :هر داوطلب امکان انتخاب ۲۰ رشته محل را دارد و داوطلبان توجه داشته باشند تا پایان مهلت تمدید انتخاب رشته امکان ویرایش وجود دارد . ضمناً داوطلبان می توانند با شناسه و رمز ثبت نام کارت اعتباری که انتخاب رشته کرده اند مجدد وارد سایت شده و نسبت به ویرایش انتخابهای خود اقدام کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان با بیان اینکه داوطلبان دقت داشته باشند برای ویرایش نیازی به خرید کارت اعتباری مجدد نمی باشد،گفت : زمان اعلام شده آخرین فرصت ثبت نام است و مجدد تمدید نخواهد شد و بهتر است داوطلبان انتخاب رشته خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

منبع:خبرگزاری ایسنا