فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

لیدا نیک روش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص توزیع کتاب‌های درسی اظهار داشت:‌کتاب‌های درسی دوره متوسطه اول و دوم از تاریخ 15 شهریور در سطح استان‌ها و از 18 شهریور در تهران و البرز از طریق کتاب فروشی‌ها توزیع می‌شود.

وی افزود:‌ کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای از طریق مدارس توزیع می‌شود و بر این اساس استان‌ها از تاریخ 21 شهریور کتاب‌ها را در اختیار مدارس قرار می‌دهند تا در روز اول مهر آن را به دانش‌آموزان تحویل دهند.

** تمدید فروش اینترنتی کتب درسی تا پایان مرداد

مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی و دوره ابتدایی شهر تهران گفت:‌تا کنون بیش از 450 هزار دانش آموز در مناطق 19گانه شهر تهران در دوره ابتدایی و 150 هزار دانش آموز در دوره پیش دانشگاهی اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی کرده‌اند.

** نحوه ثبت نام اینترنتی کتب درسی توسط دانش‌آموزان افغانستانی

نیک روش ادامه داد:‌با توجه به اینکه برخی از خانواده‌ها به اینترنت دسترسی ندارند یا با این موضوع آشنا نیستند به منظور رفاه حال آنها ثبت‌نام را تا پایان مرداد تمدید کردیم و خانواده‌هایی که امکان ثبت‌نام اینترنتی ندارند، می‌توانند به مدارس مراجعه کرده و مدیر مدرسه به صورت گروهی اقدام به ثبت‌نام آنها می‌کند.

وی افزود:‌برای دانش آموزان افغانستانی نیز کد 10 رقمی طراحی کرده و در اختیار مدرسه قرار داده‌ایم. مدارس از نیمه شهریور اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی این دانش آموزان می‌کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم