فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران ، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، جزئیات ثبت‌نام دانش آموزان متوسطه اول و دوم را اعلام کرد و گفت: ثبت‌نام دوره متوسطه پس از امتحانات و اعلام نتایج صورت می‌گیرد.

علی زرافشان درباره ثبت‌‌نام دوره متوسطه اول و دوم، اظهار کرد: ثبت‌نام متوسطه اول برای پایه هفتم و هشتم با توجه به دستورالعمل ثبت‌نام،‌ بدون مراجعه اولیا توسط خود مدرسه پس از پایان امتحانات انجام می‌گیرد.

وی افزود: برای دانش‌آموزانی که از ورودی پایه ششم به پایه هفتم می‌آیند، با توجه به محدوده جغرافیایی، مکان زندگی و آنچه در دستورالعمل ثبت‌نام آمده، انجام می‌گیرد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: در پایه اول متوسطه، از امسال ورودی نخواهیم داشت به همین جهت صرفا ثبت‌نام در دوره دوم و ثبت‌نام درون مدرسه صورت می‌گیرد.

زرافشان افزود: ثبت‌نام دانش‌آموزان پیش‌ دانشگاهی با توجه به رشته تحصیلی خود، اگر در همان مدرسه قبلی خود باشند، درون مدرسه ثبت‌نام صورت می‌گیرد در غیر این صورت با توجه به رشته خود، ثبت‌نام در مدارس جدید شکل می‌گیرد و این ثبت‌نام پس از امتحانات و اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

منبع: اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران