فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
داوطلبانی که در چند گروه آزمایشی ثبت نام کرده اند، دقت کنند که باید به تعداد گروه های آزمایشی کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمودرضا رحیمیان معاون امور آزمون ها با اعلام این مطلب افزود: داوطلبان دقت کنند که کارت آزمون تا روز چهارشنبه ۲۰ خرداد از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

وی تاکید کرد: چون پیش از این آزمون گروه علوم انسانی در روز شنبه برگزار می شده است داوطلبان گروه علوم انسانی دقت کنند امسال آزمون این گروه آزمایشی در روز پنجشنبه برگزار می شود و کارت آزمون خود را سریعتر دریافت کنند.

معاون امور آزمون های سازمان سنجش اضافه کرد: داوطلبان دقت داشته باشند که در صورتی که کارت آزمون از نظر جنس، گروه آزمایشی و معلولیت دارای نقص باشد حتما باید به باجه های رفع نقص که نشانی آنها در اطلاعیه سازمان سنجش موجود است، مراجعه کنند.

وی افزود: اطلاعات شخصی داوطلب در صورت در اشکال در کارت ورود به جلسه از طریق لینک مربوطه در سایت سازمان سنجش هنگام پرینت کارت آزمون قابل تصحیح است.

رحیمیان یادآور شد: تمامی داوطلبان علاوه بر کارت ورود به جلسه باید کارت ملی یا شناسنامه خود را همراه داشته باشند. همچنین هر داوطلبی که همراه خود دستگاه های الکترونکی و موبایل داشته باشد حتی در صورت خاموش بودن به عنوان متخلف شناخته می شود و برابر مقررات با آنها رفتار می شود.

منبع:خبرگزاری مهر