فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعلام رشته‌ محل‌های جدید تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد نا پیوسته سال 94 و اصلاحات اعلام شده در خصوص برخی از رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون فوق و به منظور مساعدت برای درج کد رشته‌ محل‌های انتخابی مقرر شد به داوطلبان ذیربط اجازه داده شود تا پایان روز یکشنبه 3 خرداد ماه نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

وی اظهار داشت: بر اساس اصلاحیه دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 94 تعداد ظرفیت در 21 کد رشته محل تغییر کرده است. دو کد رشته محل از دفترچه حذف شده و 88 کد رشته محل نیز به مجموع رشته‌ها اضافه شده است.

توکلی در پایان تاکید کرد: متقاضیان لازم است بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوط و همچنین کد رشته محل‌های تحصیلی نسبت به ثبت اولویت‌های انتخابی خود اقدام کنند و همچنین داوطلبانی که قبلا فرم انتخاب رشته خود را تکمیل و کد پیگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل و با توجه به مندرجات اطلاعیه، می‌توانند نسبت به ویرایش اولویت‌های انتخابی خود تا 3 خرداد ماه اقدام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران