فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

مقدمات تفاهم‌نامه بین دانشگاه خواجه‌نصیر، بانک سرمایه و شرکت مخاطبان رسا برای ارائه کارت هوشمند دانشجویی به دانشجویان خواجه نصیر فراهم شد.

دکتر خلیلی معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره این کارت توضیح داد: از روز شنبه کارت‌های قدیمی دانشجویان در حال ابطال است و ازین پس کارت‌های جدید هوشمند را به آنها ارائه می‌کنیم. از اوایل خردادماه نیز سیستم استفاده از امکانات آن فعال می‌شود. البته در حال حاضر قسمت استفاده از سیستم تغذیه این کارت فعال است.

وی در ادامه تصریح کرد: این کارت به عنوان کارت عابربانک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و پایین آن شماره بانک سرمایه درج شده است. همچنین از طریق آن می‌توانیم آمارگیری خوبی از ایاب و ذهاب دانشجویان داشته باشیم که باعث برنامه‌ریزی مدون برای صرفه‌جویی در هزینه‌های می‌شود.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر با بیان اینکه در حال حاضر این کارت 40 هزار تومان شارژ اولیه دارد، افزود: علاوه بر استفاده از کارت هوشمند دانشجویی در مبادی دانشجویی، قصد داریم مصرف اجتماعی آن را نیز مدنظر قرار دهیم. چنانچه دانشجویان می‌توانند در طول سال دو بار از سینما و استخر به صورت رایگان استفاده کنند و سایر خدمات نیز برای آنها همراه با تخفیف است.

خلیلی تصریح کرد: به 400 مرکز قرارداد بسته شده و دانشجویان می‌توانند از این مراکز استفاده کنند. همچنین این کارت به عنوان کارت مترو و بی‌آرتی نیز استفاده می‌شود و هم‌اکنون این امکان فعال شده و طبق قراردادی که با شهرداری بسته شده است در صورتی که دانشجویان این کارت را به مبلغ 75 هزاز تومان شارژ کنند می توانند تا مبلغ 150 هزارتومان از مترو و بی آر تی استفاده کنند.

به گفته وی، پس از فارغ‌التحصیلی دانشجویان، قسمت دانشجویی این کارت دیگر فعال نیست و آنها می‌توانند از خدمات فارغ‌التحصیلی کارت استفاده نمایند.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر در پایان خاطرنشان کرد: این کارت به صورت آزمایشی در دانشگاه خواجه نصیر فعال شده و در صورتی که نتایج خوبی داشته باشد، برای دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیز فعال می‌شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا