فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

به گزارش قدس آنلاین از یزد،دکتر قاسم برید لقمانی با بیان این خبر اظها رداشت : بیست و دومین مسابقه‌ی بین‌المللی ریاضی دانشجویی (آی.ام.سی) از پنجم تا یازدهم اَمردادماه جاری به میزبانی دانشگاه آمریکایی بلغارستان در پردیس جدید «سکپتوپارای» این دانشگاه در شهر «بلاگوگراد» در جنوب غرب کشور بلغارستان برگزار شد، که دراین مسابقات بیش از ۲۰۰ دانشگاه از ۵۰ کشور جهان شرکت داشتند.

وی با معرفی سوابق تحصیلی این دانشجوی نخبه افزود: امیر کفشدار گوهرشادی  به تازگی دوره کارشناسی را در دانشگاه یزد به پایان رسانیده و برای ادامه‌ی تحصیل در مقطع تحصیلات‌تکمیلی رشته‌ی علوم‌کامپیوتر از مهرماه سال جاری به انستیتو علم و فناوری اتریش خواهد پیوست  و هم‌اکنون نیز در گروه پژوهشی نظریه‌ی بازی‌ها در این انستیتو به عنوان کارورز مشغول به کار است.

برید لقمانی  تصریح کرد :پیش از این امیر کفشدارگوهرشادی در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ (۱۳۹۱ و ۱۳۹۲) به عنوان تنها نماینده‌ی دانشگاه یزد و در سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۳) به عنوان یکی از اعضای تیم این دانشگاه در این مسابقات شرکت نموده و یک مدال برنز و دو مدال نقره کسب کرده بود. علاوه بر این وی یکی از اعضای تیم برنامه‌نویسی دانشگاه یزد بود که سال گذشته با کسب رتبه‌ی نخست مسابقه‌ی منطقه‌ای آسیا – سایت لاهور موفق به راهیابی به فینال جهانی این مسابقات در کشور مراکش شدند.

منبع:http://qudsonline.ir