فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
مدیر توسعه امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جذب دانشجوی غیرایرانی برای سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خبر داد.

دکتر احمد قره باغیان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فراخوان جذب دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور تحقق رسالت بین المللی دانشگاه اعلام شده است و داوطلبان حایز شرایط از کشورهای مختلف جهان که علاقمند به تحصیل در این دانشگاه هستند می توانند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۱۱۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه تحصیل می کنند اما قصد داریم با این فراخوان و پذیرش دانشجو در تمامی رشته های موجود در دانشگاه یک تا ۵ درصد دانشجوی موجود دانشگاه، دانشجوی خارجی جذب کنیم.

قره باغیان اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سال گذشته توانسته است مجوز مورد نیاز برای جذب دانشجوی خارجی را اخذ کند. آموزش نیز به دو زبان فارسی و انگلیسی به دانشجویان ارائه می شود.

وی افزود: متقاضیان غیرایرانی می توانند با مراجعه به پرتال انگلیسی دانشگاه به نشانی http://en.sbmu.ac.ir اطلاعات لازم درباره فرآیند ثبت نام، رشته ها و مقاطع تحصیلی، شهریه ها و… را دریافت کنند.

مدیر توسعه امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد: این فراخوان در دو شاخه مدرک محور و گواهی محور فعال شده است و رشته ها و ظرفیتهای آموزشی با همکاری و هماهنگی گروههای آموزشی، دانشکده ها و حوزه معاونت آموزشی دانشگاه اعلام شده است.

قره باغیان گفت: ظرفیت های پذیرش در هر رشته و دانشکده متفاوت است و داوطلبان می توانند با ورود به سایت انگلیسی از آن مطلع شوند.

منبع:خبرگزاری مهر