فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

معاون دانشگاه آزاد راه اندازی مرکز تماس جدید معاونت سنجش و پذیرش این دانشگاه خبرداد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: مرکز تماس جدید معاونت سنجش و پذیرش به شماره 4743-021 با تلاش اداره کل فنی و آمار این معاونت و با حمایت های بی دریغ رییس دانشگاه راه اندازی شد. لذا از این پس داوطلبان می توانند از طریق این شماره با معاونت سنجش و پذیرش تماس حاصل کنند.

وی در ادامه افزود: یکی از مشکلات بخش پاسخگویی تلفنی این مجموعه در گذشته، عدم مشخص شدن افراد در صف بود که هم اکنون داوطلبان می توانند با شنیدن اعلام نوبت خود در تماس، نسبت به زمان برقراری ارتباط با کارشناسان اطلاع حاصل نمایند.

علوی فاضل خاطرنشان کرد: هدف ما در گسترش بخش روابط عمومی این معاونت، توجه به رفاه حال بیشتر داوطلبان با درنظر گرفتن اصل تکریم ارباب رجوع است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در مورد نحوه پاسخگویی بخش تلفنی گفت: تفکیک تماس ها براساس مقاطع تحصیلی صورت گرفته و داوطلبان پس از برقراری تماس می توانند با توجه به اطلاعاتی که توسط گوینده دراختیار آنها قرار می گیرد خود مسیر حرکت خود را انتخاب کنند. در حال حاضر برای دریافت پاسخ سوالات مقاطع کاردانی، کارشناسی بدون آزمون و با آزمون و دکتری حرفه ای کلید (1)، برای مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری پژوهش محور کلید (2)، برای آزمون های زبان EPT و آیلتس کلید (3) ، درنظر گرفته شده است.

به گزارش مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، وی در پایان گفت: داوطلبان درنظر داشته باشند در صورتیکه به هر دلیلی نتوانستند از طریق تلفن با این معاونت تماس بگیرند، می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و قرار دادن سؤالات خود بصورت مجازی پاسخ مورد نظر خود را از کارشناسان دریافت کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا