فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی با بیان اینكه تغییر محتوای كتاب های درسی پایه پنجم و نهم صورت گرفته است از زمان توزیع كتاب های درسی سال تحصیلی ۹۴-۹۵ نیز خبر داد.

به گزارش نما به نقل از مهر: رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی با بیان اینکه تغییر محتوای کتاب های درسی پایه پنجم و نهم صورت گرفته است از زمان توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی ۹۴-۹۵ نیز خبر داد.

حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان درباره تغییرات محتوای کتاب های درسی اظهار کرد:۲۹ عنوان کتاب درسی در پایه پنجم و نهم درسال تحصیلی ۹۴-۹۵ جدید التالیف هستند . همچنین در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ کتاب های درسی پایه دهم تغییر می کند.

وی افزود:کتاب ها تولید محتوا و اعتبار بخشی اولیه شده اند و اکنون در مرحله تجدید نظر واعمال نظرات در اعتبار بخشی است.

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی اظهار کرد:تا پایان اردیبهشت ماه کتاب ها به چاپ می رسند و ۱۵ شهریور ماه سال ۹۴ کتاب های درسی بین دانش آموزان توزیع می شود.

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: کتاب های ابتدایی در مدارس و کتاب های فنی و حرفه ای در هنرستان ها توزیع می شود، کتاب های دوره اول و دوم متوسطه توسط کتاب فروشی ها به فروش می رسند.

وی یاد آور شد: کتاب های پیش دانشگاهی برای اولین بار به صورت اینترنتی به فروش می رسد که امیدواریم در سال های آینده تمام کتاب های درسی از طریق اینترنت به فروش رسند.

منبع: نما