فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
پورتال جدید معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس اینترنتی sanjesh.iau.ac.ir راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: داوطلبان كلیه مقاطع می توانند جهت هرگونه ارتباط با این مجموعه از طریق این سامانه اقدام كنند.

علوی فاضل افزود: این پورتال جدید روال دسترسی را دچار تغییر و تحول كرده، بطوریكه هر داوطلب می تواند با كمترین وقت و بدون سردرگمی به نیازهای خود اعم از ثبت نام، آگاهی از آخرین اخبار آزمونی، اعلام نتایج و غیره پاسخ دهد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطرنشان كرد: امروزه پورتال های پیشرفته به معنای احترام و تكریم ارباب رجوع محسوب می شوند. لذا راه اندازی پورتال جدید معاونت با توجه به مراجعه انبوه داوطلبان در كلیه مقاطع تحصیلی در همین راستا یعنی توجه و احترام به داوطلبان طراحی مجدد شده است.

وی افزود: درگذشته این معاونت از سایت های مختلف استفاده می كرد كه هم اكنون همه آنها در یك قالب یكپارچه سازی شده و باعث ایجاد نظم در دسترسی، سرعت و برطرف كردن نیازهای داوطلبان به تفكیك در بخشهای مختلف شده است.

علوی فاضل گفت: در حال حاضر كلیه سامانه های قبلی معاونت سنجش و پذیرش نیز همچنان فعال است و داوطلبان می توانند چه از طریق پورتال جدید و چه از طریق سامانه های قبلی با این مجموعه ارتباط برقرار كنند.

منبع:خبرگزاری مهر