فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مرند گفت: ادغام دانشكده فنی و مهندسی و مرکز جامع علمی كاربردی این شهرستان، زمینه لازم برای ایجاد دانشگاه صنعتی در مرند فراهم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر،تقی كرمی صبح پنجشنبه در شورای اداری شهرستان مرندبا اشاره به تقارن آغاز این هفته با روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه جز اقشار زحمكش جامعه بوده و در بعد اطلاع رسانی و پوشش مناسب اخبار و رویدادهای منطقه بسیار خوب عمل كرده اند.

وی با تاکید بر اینكه ادارات و نهادها و مدیران و مسئولان شهرستان باید ارتباط تنگاتنگی با رسانه ها داشته باشند، گفت: خدمات دولت تدبیر و امید آنگونه که شایسته است به تصویر کشیده نمی شود و دولت در بحث اطلاع رسانی مظلوم واقع شده است و انتظار داریم رسانه ها زحمات كارگزاران دولت را در جامعه انعكاس دهند تا مردم نسبت به عملكرد دولت خود اطلاع داشته باشند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: باید تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان آمادگی لازم را برای برگزاری پربار تر مراسم ویژه این هفته نسبت به سال های گذشته داشته باشند.

وی از بهره برداری برخی از طرح های شهرستان مرند در هفته دولت امسال خبر داد و افزود: كارخانه بزرگ الیاف شیشه با سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریال، پل روگذر دولت آباد وروستاهای اطراف، شهرك صنعتی زنوز، ترمینال بین شهری و محور مرند- كشكسرای به طول ۱۵ كلیومتر از طرح های آماده افتتاح و كلنگ زنی در این هفته محسوب می شوند.

كرمی با اشاره به ادغام دانشكده فنی و مهندسی و مرکز جامع علمی كاربردی شهرستان مرند گفت: با پیگیری های فرمانداری و نماینده مردم مرند وجلفا در مجلس توانستیم اعتبارات لازم را برای تكمیل این دانشكده دریافت کنیم که امیدواریم این طرح دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار گیرد چرا که با ادغام این دو دانشگاه زمینه لازم برای ایجاد یك دانشگاه صنعتی در شهرستان مرند فراهم خواهد شد.

منبع:خبرگزاری مهر