فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: زمان شروع ثبت نام پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی سال 94 از روز دوشنبه 5 مرداد‌ماه آغاز شد و امروز دوشنبه 12 مرداد‌ماه پایان می‌پذیرد. لازم به ذکر است این آزمون قابل تمدید نیست.
وی افزود: داوطلبانی که پذیرش آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است باید به نکات زیر توجه داشته باشند. در اولین نکته داوطلبان بایستی انواع سریال‌های ثبت نام لازم برای ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد‌ماه 94 را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری کرده باشند.
توکلی در ادامه گفت: داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی (ریاضی، تجربی، انسانی) علاقمند به شرکت در گروه آزمایشی هنر نیز هستند. لازم است قبل از آغاز ثبت نام یا ویرایش سریال ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مرداد‌ماه 94 به مبلغ یکصد و پنجاه هزار ریال با شماره سریال 12 رقمی خریداری کرده و اطلاعات آن را در زمان ثبت نام یا ویرایش وارد نمایند.
وی در پایان گفت: در این صورت داوطلبان می‌توانند پس از پایان مراحل ثبت نام و از طریق ویرایش اطلاعات، جهت ثبت علاقه‌مندی‌ها اقدام کنند.
منبع:باشگاه خبرنگاران