فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

همزمان با اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۱۳۹۴، ثبت نام در هشتمین دوره همایش تخصصی معرفی رشته های فنی- مهندسی و علوم پایه دانشگاه صنعتی شریف نیز آغاز شد، متقاضیان تا ۳ مرداد برای ثبت نام فرصت دارند.

 به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۱۳۹۴، ثبت نام در هشتمین دوره همایش تخصصی معرفی رشته های فنی- مهندسی و علوم پایه دانشگاه صنعتی شریف نیز آغاز شد.

امسال نیز همانند سال های گذشته، ثبت نام منحصرا بصورت اینترنتی از طریق پایگاه ارتباط با دانش آموزان انجام خواهد شد.

با توجه به برنامه ریزی انجام شده، همایش معرفی رشته ها در روزهای دوشنبه ۵ مردادماه، سه شنبه ۶ مردادماه، چهارشنبه ۷ مردادماه و پنجشنبه ۸ مرداد ماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد که علاقه مندان می توانند در یکی از روزهای فوق الذکر، در همایش ثبت نام کنند.

امسال نیز بسته مشاوره تخصصی از سوی پایگاه ارتباط با دانش آموزان ارائه شده است که شامل مشاوره انتخاب رشته با مشاورین مجرب پایگاه در قالب فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی و انتخاب رشته رایانه ای است.

علاقه مندان می توانند در زمان ثبت نام در همایش، بسته مشاوره تخصصی را نیز انتخاب کنند.

لازم به یادآوری است امسال علاوه بر ظرفیت در نظر گرفته شده جهت ثبت نام رتبه های زیر ۵۰۰۰ کشوری در همایش، ظرفیت محدودی نیز برای علاقه مندان با رتبه کشوری بالای ۵۰۰۰ در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان جهت ثبت نام می تواند تا روز شنبه، ۳ مرداد ماه با مراجعه به سایت الکترونیکی همایش به آدرس  student.sharif.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

منبع:خبرگزاری مهر