فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان با تاکید بر بسترسازی مناسب جهت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان گفت: به اجرایی رساندن برنامه های فرهنگی مطلوب با ایجاد بسترهای مناسب امکان پذیر است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، مسعود اکبری زاده افزود: از جمله برنامه های اجرا شده در مراسم اعتکاف، مسابقه خاطره نویسی و عکس با موضوع اعتکاف، برگزاری محفل انس با قرآن و ختم قرآن کریم، اجرای مولودی خوانی ویژه ولادت، جلسه بیان احکام و حلقه معرفت افزایی و برپایی جلسه مشاوره مذهبی ، فرهنگی ، خانوادگی و… می باشد که این برنامه ها برای ترغیب دانشجویان به حضور در مراسم مذهبی انجام شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان بیان کرد: تاکید بر تشویق دانشجویان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی و برنامه ریزی مناسب جهت جذب آنان به عنوان قشر پویای جامه از اولویت های برنامه های فرهنگی این واحد دانشگاهی است.

این مسئول با بیان اینکه امسال تعداد 220 نفر دانشجو و استاد در مراسم اعتکاف دانشگاه حضور داشتند افزود: ارائه خدمات رایگان و مطلوب به دانشجویان و اساتید در راستای جلب رضایت و تشویق دانشجویان انجام شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا