فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

پرواز زمستانی

با طرح تضمینی سه گام :

در طرح پرواز زمستانی سه گام وجود دارد که کلیات برنامه ریزی مشاوران پرواز در این سه مرحله قرار گرفته است و هر گام اهداف منحصر به خود را دنبال می نماید که توضیح آن در ادامه آمده است.

گام نخست: مطالعه مفهومی و کوتاه مدت

بیشترین مدت زمان مطالعه داوطلبان کنکور صرف قسمت های حفظی دروس می شود. چراکه حفظ کردن، یک فرآیند وقت گیر است. لذا در گام نخست مطالعه، با محوریت مفهوم و حذف حفظیات با ارائه نکات تکنیکی و کلیدی، موجب می گردد مطالب درسی در کمترین زمان ممکن، حتی برای ضعیف ترین داوطلب کنکوری به اتمام رسد.

نتیجه حاصل از گام نخست: تثبیت و ماندگاری مباحث درسی تا شب کنکور در ذهن داوطلب می باشد.

گام دوم: مرور تکنیکی و سریع

جزوات خلاصه درس و نکات طلایی به عنوان یک مکمل ویژه ضمن تثبیت هرچه بیشتر فرآیند یادگیری، نقش مهمی در مرور تکمیلی مطالب درسی با محدودترین بازه زمانی ممکن، ایفا می کند.

نتیجه حاصل از گام دوم: جلوگیری از پراکندگی مباحث با به کارگیری تکنیک های نوین حافظه ی بشر و تکرار مکرر این راهبردها در طول پروسه برنامه ریزی تحصیلی می باشد.

گام سوم: جمع بندی تستی و تکمیلی

پاسخ گویی روزانه به 120تا 150 تست استاندارد در این گام، داوطلب کنکوری را با فنون ویژه ی مدیریت زمان در نتیجه ی بالابردن سرعت تست زنی و تمرین تکنیک های ارائه شده در گام دوم، آشنا می سازد. نکته بسیار جالب توجه در این گام، رسیدن داوطلب به خط تکرار در حل سوالات کنکور است. به گونه ای که داوطلب حین مواجهه با هر تست در آزمون سراسری، متوجه شباهت آن با تست های حل شده در گام سوم می گردد. و مهم تر اینکه در معدود تست هایی که بین دو گزینه مردد است، گزینه درست را بر می گزیند و این نتیجه برنامه ریزی و مطالعه درست و اصولی خواهد بود.

پرواز همیشه امید دارد با ارایه خدمات و محصولات آموزشی مناسب و با کیفیت به دانش آموزان کمک نماید تا مسیر خود را صحیح بپیمایند و از زمانی که برای مطالعه ی درسی قرارمی دهند بیشترین استفاده و بهره ی لازم را ببرند.

مطالعه ی صحیح و استفاده از منابع مطالعاتی مناسب، بی شک از مهمترین عوامل موفقیت تحصیلی خواهد بود و کمک زیادی به مدیریت زمان دانش آموز نیز می نماید که در این مهم مشاوران پرواز از هیچ کوششی برای دوستان خود فروگذار نخواهند بود.

پرواز کن تا آرزو                     زنجیر را باور نکن

کنکور را تحقیر کن                 تقدیر را باور نکن