فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی درمورد میزان پذیرش دانشجو در دانشگاه علامه گفت: طبق تصمیم شورای گسترش وزارت علوم، پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی در نوبت شبانه کاهش خواهد یافت.

دکتر نادر نعمت اللهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تاکید بر اینکه این دانشگاه ترم تابستانه ارائه نمی‌دهد،گفت: چنانچه دانشجویان مایل به ثبت نام در ترم تابستانه هستند باید از طریق دانشگاه‌هایی که ترم تابستانه ارائه می‌کنند، اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ترم تابستانه یک ترم رسمی نیست، افزود: بسیاری دانشگاه‌ها یا ترم تابستانه ارائه نمی‌دهند یا دروسی که ارائه می کنند در سطح دروس عمومی است.

وی ادامه داد: روال اینگونه است که چنانچه دانشگاهی در تهران ترم تابستانه ارائه می‌کند، به ما اطلاع می‌دهد و ما نام و آدرس دانشگاه مذکور را روی تابلو‌های اعلانات دانشکده‌ها درج می‌کنیم تا دانشجویان مطلع شوند، سپس دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه مذکور از دروسی که دانشگاه ارائه می‌دهد مطلع شوند و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

انتقال رشته مدیریت رسانه از دانشکده مدیریت به دانشکده ارتباطات

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه درمورد آخرین تحولات آموزشی رخ داده در این دانشگاه اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین تحولات آموزشی در دانشگاه علامه این است که از مهرماه جاری رشته مدیریت رسانه از دانشکده مدیریت به دانشکده ارتباطات که به صورت یک دانشکده مستقل درآمده است، منتقل می شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا