فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کم‌فروشی اساتید در امر آموزش هرگز پذیرفتنی نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر علی سلیمی در پانزدهمین گردهمایی مدیران گروه‌های آموزشی دانشگاه رازی که در محل سالن جلسات حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم در امر آموزش و ارائه خدمات به دانشجویان کم فروشی نکنیم.

وی ادامه داد: در امر آموزش حضور کمتر از میزان تعیین شده که 40 ساعت در هفته است، می تواند مصداقی از کم فروشی در دانشگاه و در امر آموزش تلقی شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: یکی از اصلی‌ترین اهداف دانشگاه چابک سازی و برون سپاری بسیاری از خدمات دانشگاه است که این مهم خود می تواند عاملی برای رشد و توسعه دانشگاه باشد.

سلیمی تصریح کرد: نحوه برخورد مطلوب با دانشجویان توسط اعضای هیات علمی و مطالبات آنها از اساتید از جمله مواردی است که باید به آن توجه ویژه شود.

وی تاکید کرد: هر قدر حضور فیزیکی اعضای هیات علمی در محل کار و گروه های آموزشی بیشتر باشد، نهایتا به ارائه خدمات بهتر به دانشجویان منجر خواهد شد.

همچنین در این جلسه دکتر سید محمد باقر نجفی معاون اداری مالی دانشگاه رازی کرمانشاه مطالبی را در خصوص وضعیت مالی و دیون پنهان و آشکار دانشگاه ارائه کرد.

در این جلسه از خدمات 35 ساله دکتر نجف بیگلری عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه که به مقام بازنشستگی نائل آمده با اهداء لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

منبع:خبرگزاری ایسنا