فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد اسلامی در خصوص ادغام معاونت دانشجویی در این معاونت گفت: هنوز چیزی رسما به ما اعلام و ابلاغ نشده است.

حجت الاسلام طه هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ادغام معاونت دانشجویی با معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هنوز چیزی رسما اعلام نشده، البته دانشگاه به سمتی حرکت می کند که برخی از بخش‌ها را ادغام و کوچک سازی کند ولی برای همین کار نیز باید، این مراحل در کمیسیون های مرتبط و دایمی طی شده و مصوب شود تا بتوان آن را اجرایی کرد.

وی ادامه داد: هنوز چیزی در این زمینه ابلاغ نشده، شایعه زیاد است. معمولا وقتی سازمانی بخواهد کوچک سازی شود همه احتمالات داده می شود. اما هنوز چیزی رسما به ما اعلام و ابلاغ نشده است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: حتی سطوح تشکیلاتی هم باید به تایید هیات امنا برسد، البته هیات امنا می‌تواند این اختیارات را به زیرکمیسیون دایمی منتقل کند.

وی یادآورشد: بدون تردید دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم دارد در حوزه مدیریتی کوچک سازی و چابک سازی کند و این در دستور کاری وی قرار دارد اما اینکه در کجا ادغام و ابلاغ صورت می گیرد به زمانی بازمی گردد که تصمیم مصوب شده و سپس اعلام شود. از این رو در زمینه ادغام تا کنون مصوبه ای به صورت رسمی اعلام نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر